Promocja!

Magda Lux A

2790 2290

Projekt domu Magda Lux A z poddaszem użytkowym, bez garażu, cztery sypialnie

 

Promocja!

Mania B PS

2590 2340

Projekt domu Mania B PS z poddaszem do adaptacji z garażem jednostanowiskowym

Promocja!

Mania C PS

2690 2440

Projekt domu Mania C PS z poddaszem do adaptacji z garażem jednostanowiskowym

Projekty domów tanich w budowie

Z myślą o tych, którym zależy na maksymalnym ograniczeniu kosztów podczas budowy wymarzonego domu, przygotowałem duży wybór projektów domów tanich w budowie. Projekty te charakteryzują się jednak nie tylko ekonomicznymi kosztami budowy, ale też ekonomiczną ich… eksploatacją w przyszłości!

Projekty domów tanich w budowie, jakie chcę Państwu zaproponować, zapewniają duże oszczędności – chociażby w przypadku użytych do budowy domu materiałów. Projekty, które tworzę w mojej pracowni, kreuję od podstaw – z myślą o zachowaniu energooszczędności i ograniczeniu strat ciepła. Właśnie te elementy, jakie zawarłem w moich projektach domów tanich w budowie, pozwalają na ekonomiczne utrzymywanie domu w jego późniejszym eksploatowaniu na co dzień.

Mimo, że projekty domów tanich w budowie posiadają stosunkowo niską cenę oraz niewielką powierzchnię, staram się zawsze zachowywać ich wysoką funkcjonalność – właśnie to czyni dom idealnym miejscem do życia dla każdej… młodej rodziny! Jeżeli pragną mieć Państwo własny dom w cenie mieszkania, właśnie to będzie najlepsze rozwiązanie!

Mogę zaproponować Państwu projekt domu zarówno utrzymanego w tradycyjnym stylu, jak i wykorzystującego nowoczesne rozwiązania w architekturze. Na projekty domów tanich w budowie, jakie kreuję w mojej pracowni od ponad 20-stu lat, składają się przede wszystkim domy jednorodzinne, wolnostojące, do zabudowy szeregowej, z poddaszem, parterowe, piętrowe oraz bliźniacze.

W tej kategorii znajdą Państwo projekty domów tanich w budowie zarówno dla małych, jak i nieco większych rodzin. Przykładam ogromną wagę do tego, aby realizacja mojego projektu z powodzeniem zmieściła się w Państwa budżecie. Jest to zresztą główny atut kategorii projektów domów tanich w budowie – dzięki zdecydowaniu się właśnie na taki projekt, mogą Państwo zyskać prywatną przestrzeń w… stosunkowo niewielkiej kwocie. Marzą Państwo o własnym domu jednorodzinnym za niewielką cenę? Chętnie zaproponuję zatem rozwiązanie, jakie będzie dla Państwa najbardziej korzystne i… maksymalnie satysfakcjonujące!